Неділя,
20 серпня 2017
Наші спільноти

Пекін накрив отруйний смог через новорічні феєрверки

Феєрверки і розриви петард на честь настання Нового року за Місячним календарем - рік Мавпи - привели до утворення в Пекіні отруйного смогу.

REUTERS
REUTERS

Про це повідомляє ТАСС з посиланням на Центр екологічного моніторингу Пекіна.

Вміст небезпечних для здоров'я твердих частинок PM 2.5 в ряді районів міста склав 750 мікрограмів на кубічний метр, що в 30 разів перевищив рекомендовану Всесвітньою організацією охорони здоров'я норму.

У Китаї через смог почали забороняти феєрверки

Центр екологічного моніторингу Пекіна повідомляє, що найбільш важка ситуація зафіксована в південній частині китайської столиці.

У зв'язку з високим рівнем забруднення влада Пекіна рекомендувала дітям, літнім людям та особам з респіраторними захворюваннями утриматися від довготривалого перебування на вулиці.

У Китаї за рік закрили 17 тисяч підприємств через шкідливі викиди

Частинки, що міститься у смогу, здатні через легені проникати в організм і накопичуватися в ньому. При великих дозах це може призвести до проблем серцево-судинної системи.

З цієї причини в кінці 2013 року в столиці був прийнятий "План екстреного реагування на сильне забруднення повітря". Він регламентує дії міських служб і підприємств у відповідності з чотирма рівнями екологічної тривоги ("синій", "жовтий", "помаранчевий" і "червоний").

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку