Неділя,
20 серпня 2017
Наші спільноти

Польщу накрив смог: сотні постраждалих

Зростання викидів вихлопних газів в атмосферу протягом двох тижні листопада призвело до того, що близько 400 осіб були змушені звернутися за медичною допомогою.

REUTERS
REUTERS

Від смогу, який накрив п'ять польських міст, постраждали сотні людей, пише Gazeta Wyborcza з посиланням на дані неурядової організації HEAL.

Повідомляється, що фахівці організації провели дослідження рівня забруднення повітря в Кракові, Вроцлаві, Варшаві, Катовіце і Закопане.

Найбільше пацієнтів, у яких діагностували хвороби, пов'язані з дихальною системою, зареєстровано у Варшаві. У столиці Польщі за медичною допомогою звернулися 132 пацієнта.

У Кракові, населення якого вдвічі менше Варшави, до лікарні потрапили 119 осіб.

В Арктиці експедиція виявила залишки тропічного лісу

Також організація підрахувала, що в містах, які приймали участь у дослідженні, після останнього потужного викиду смогу в атмосферу передчасно померли або помруть понад 100 осіб. Це стосується, зокрема, людей старше 60 років, які страждають захворюваннями серця і легенів.

Відзначимо, що в Польщі вважається перевищенням норми забруднення атмосфери вихлопними газами, коли середньодобова концентрація ТЧ-10 (твердих частинок) в повітрі вище 300 мікрограмів на кубічний метр.

Видання також зазначає, що під час недавніх викидів смогу, які сталися в результаті несприятливих погодних умов та початку опалювального сезону, у великих містах Польщі ці показники перевищували норму у кілька разів.

Як повідомляв УНІАН, 3 вересня в'їдливий зміг оповив українську столицю.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку