Ботанічний заказник "Холмовецька гора" на Закарпатті оголосили об’єктом природно-заповідного фонду

20:40, 27 серпня 2015
Екологія
332 0

На Закарпатті ботанічний заказник «Холмовецька гора» площею понад 95 гектарів став об’єктом природно-заповідного фонду місцевого значення.

zakarpattya.net.ua

Як передає кореспондент УНІАН, сьогодні депутати Закарпатської обласної ради ухвалили відповідне рішення «Про оголошення об'єкта природно-заповідного фонду».

Так, депутати підтримали проект рішення оголосити об’єктом природно-заповідного фонду місцевого значення ботанічний заказник «Холмовецька гора» на території лісового фонду державного підприємства «Виноградівське лісове господарство».

Читайте такожСтворення найбільшого в світі морського заповідника в Індійському океані визнали незаконним

Заказник оголошений на площі 95,4 га без вилучення площі від землекористувача.

Депутати своїм рішенням також доручили Департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації внести зміни у Перелік територій та об’єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного та місцевого значення, розташованих на території Закарпатської області.

Як повідомили у прес-службі Закарпатської обласної ради, саме на території ботанічного заказника «Холмовецька гора» знаходиться чи не єдиний природний локалітет Дуба бургундського з числа унікальних для України лісів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter